Medyabey TV

MasterChef yarışmasıyla dikkat çeken Murat Özdemir’in paylaşımına tepki yağdı

TV8’de yayınlanan Masterchef yarışmasında sivri çıkışları ve halleriyle dikkat çeken ve sonrasında yarıştan diskalifiye olarak elenen Murat Özdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım hayvanseverlerin tepkisini çekti. Murat Özdemir eline aldığı ve boğazını sıktığı kafes kuşuna “Acunbaba” kelimesini söyletmeye çalışması eleştirilere neden oldu. Murat Özdemir’in gözaltına alındığı papağanına da el konulduğu haber veriliyor.

MURAT ÖZDEMİR KUŞA EZİYET EDİNCE TEPKİ ALDI

Murat Özdemir’in, gerek kuşa eziyeti gerekse gerekse videodaki halleri oldukça tepki çekti…Murat Özdemir, TV8’deki yemek yarışmasında garip halleri ve çıkışlarıyla dikkat çekmiş ve sonrasında programda diskalifiye edilmişti.,

ÖMÜR GEDİK’TEN VİDEOYA TEPKİ

Hayvan hakları konusunda hassasiyeti ile bilinen Ömür Gedik, söz konusu videoyu paylaşan Murat Özdemir ile ilgili paylaşımda bulundu. Gedik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bu adam son derece tehlikeli bir sapık… hasta ruhlu… evini bilen varsa yazsın gidip alacağız o hayvancağızı… kendisi de en kısa zamanda gözaltına alınmalı… devlet yetkililerini göreve çağırıyorum.” ifadelerini kullandı.

MURAT ÖZDEMİR GÖZALTINDA

Murat Özdemir’in Ortaköy’deki evinde gözaltına alındığı haber veriliyor. Ortaköy polis karakoluna götürülen Özdemir’e mahallelinin de tepki gösterdiği öğrenildi. Özdemir’e yöneltilen suçlamalar arasında kızını dövmek de yer aldı. İstanbul Barosu hayvan hakları biriminden avukatların da olay yerine geldiği kaydedildi. Polisin papağanı da aldığı bildiriliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=iMFVwz2fF1M&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu