Televizyon

MasterChef’in bu geceki eleme gecesinde yarışmaya kim veda etti?

TV8’de yayınlanan MasterChef’teki eleme gecesinde kıyasıya bir mücadele vardı. Jürinin verdiği oylar sonucu MasterChef’ten elenen isim, belli oldu. Eleme gecesinde potada yer alan isimler Celal, Esra ve Barbaros’tu. Peki, 27 Eylül’deki son bölümde Masterchef’te kim elendi, 2020’nin en iyi şefi olma hayallerine kim veda etti?

CELAL MASTERCHEF’E VEDA ETTİ

MasterChef Türkiye’de 27 Eylül akşamı bir veda daha yaşandı. Her pazar MasterChef’te eleme gecesi yaşanıyor. Eleme gecesinde zorlu bir potada yer alan yarışmacılar programda kalabilmek için bütün yeteneklerini sergilediler. Hayallerine veda eden isimse ana kadrodan bir isim oldu. İşte yarışmada yaşananlar….

27 Eylül MasterChef eleme gecesinde Eray, Ayyüce, Özgül, Celal, Barbaros ve Esra eleme adayı olurken Esra potadan kurtulan son isim oldu. Eray, Ayyüce ve Özgül yaptıkları yemeklerle yukarıya çıktı.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, ELENEN İSİM KİM OLDU?
27 Eylül’deki son bölümde son 3 eleme adayı Celal, Barbaros ve Esra olmuştu.

MasterChef eleme adaylarından Esra potadan kurtulan bir başka isim oldu.

Jüri Barbaros ve Celal arasında bir değerlendirme yaparak programdan kimin eleneceğini açıkladı. Buna göre MasterChef eleme akşamında elenen isim Celal oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu