Televizyon

MasterChef’in dikkat çeken jürisi Somer Şef’in sevgilisi kim?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programının dikkat çeken jüri üyesi olan Somer Sivrioğlu’nun sevgilisinin kim olduğu merak konusu oldu. Özel hayatında çalkantılar yaşayan Somer Şef'in yeni sevgilisinin MastetChef yarışlmasında çalışan bir editör olduğu iddia ediliyor.

MasterChef’te jüri üyesi olan Somer Sivrioğlu daha önce eşini aldattığı iddialarıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

“ZOR GÜNLER GEÇİRİYORUM”

Somer Şef’in eski eşi ise sosyal medyadan “Üzülerek söylemeliyim ki 18 yıldır birlikte olduğum Somer Sivrioğlu’yla olan evliliğimizi çıkan haberlerdeki konu yüzünden bitirme kararı aldık. Zor günler geçiriyorum. Ailem, çocuklarım ve iş hayatımın etkilenmemesi için çabalıyorum. Arkadaşlarımın restoranda görüp bana haber vermesiyle öğrendim. Daha sonra da mesajlaşmalarını yakaladım” açıklamasında bulunmuştu.

“RUH HASTASI OLMAYACAĞINIZI DÜŞÜNDÜM”

Ortaya atılan bu iddiaların ardından Somer Sivrioğlu’na tepki yağdı. Ünlü şef bir sosyal medya kullanıcısının “Verdiğin röportajda eşini nasıl aldattığını anlattın mı?” demesi üzerine sinirlenerek “Anlatmadım çünkü böyle bir şeyi merak edecek kadar ruh hastası olmayacağınızı düşündüm, yanılmışım pardon” açıklamasını yapmıştı. Somer Şef’in bu açıklaması ihaneti kabul ettiği şeklinde yorumlanmıştı.

Konu hakkında Somer şef sessizliğini uzun süre korudu. Fakat sık sık biriyle görüştüğü de kameralar tarafından görüntülenmişti.

MASTERCHEF’TE ÇALIŞIYOR!

Tv100’de yer alan habere göre; Ünlü şefin yeni sevgilisinin Masterchef yarışmasında editör olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Somer Şef, verdiği röportajın birinde kendisine sorulan; “Hiç aşık oldun mu? Evlilik hakkında düşüncelerin neler?” sorusuna şu cevabı vermişti:

“Yeni aşık oldum. Evet, çok taze denilebilir. Ama evlilik falan gibi bir şey yok kafamda”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu