Televizyon

MasterChef’in jürisi Somer Şef ‘içki reklamı yapıyorsun’ tepkilerine nasıl cevap verdi?

Sosyal medya hesabından alkol tanıtımı yaptığı için tepki çeken ve gençlere kötü örnek olmakla eleştirilen MasterChef’in sert tavırlı jürisi Somer Sivrioğlu tepkilere cevap verdi.

Sosyal medya hesabından alkol tanıtımı yaptığı için tepki çeken ve gençlere kötü örnek olmakla suçlanan MasterChef jürisi Somer Sivrioğlu tepkilere cevap verdi.

Çalışırken çekildiği kareyi paylaşan Somer Sivrioğlu, “Çocuklar ve gençler illa bir şeye özenecekse; gece çekip yapıp sabah 6’da yeni bir çekime başlamamıza örnek alsın, çalışmaya özensin” dedi.

TAKİPÇİLERİNDEN YOĞUN TEPKİ ALDI

MasterChef Türkiye’nin jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu sosyal medya hesabından alkol reklamı yapınca, hayranları tepki göstererek ünlü şefi takipten çıktı.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şef Somer Sivrioğlu, dün bir alkol tanıtımı yayınladı. Şef reklam paylaşımına “Oğul ile geçtiğimiz günlerde buluşmuş, dostlarla bir araya geleceğimiz, güzel bir pazar sofrası kurmayı hayal etmiştik. Ama pandemi şartlarında mümkün olmadı. Bana buluştuğumuzda +1 dinlendirme tekniği ile üretilmiş yeni E…s’leri tattırmıştı, çok da beğenmiştim. Türkiye topraklarında doğan bir markanın dünyanın 3. üretim tekniği olmaya aday bir üretim tekniği geliştirmesi beni çok heyecanlandırdı” notunu düştü.

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Sivrioğlu’nun paylaşımı kısa sürede gündem olurken takipçileri çocukların da takip ettiği şefe sitem etti. Şef için “Sana yakışmadı”, “Takipten çıkarıyorum” ve “Sen insanlara böyle mi örnek oluyorsun” gibi yorumlar yağarken birçok destek yorumu da geldi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu