Televizyon

MasterChef’in sürekli azar işiten yarışmacısı Mehmet Sur’un bilinmeyen hayatı…Meğer zenginmiş

TV8’de hafta içi her gün ekrana gelen  MasterChef yarışmasında her şeyi bildiğini söyleyerek yarışmanın şeflerini çileden çıkarmasıyla tanınan yarışmacı  Mehmet Sur’un göründüğü gibi gariban olmadığı ortaya çıktı. Fenomen yarışmacının kebap zinciri sahibi olduğu öğrenildi.

TAVRIYLA ÇILDIRTAN YARIŞMACI MEHMET SUR VEDA ETTİ

TV8’de yeni sezonda dikkat çeken yapımlardan birisi olarak ekrana gelen MasterChef’in dün akşamki bölümünde Mehmet Sur,  elenerek yarışmaya veda etti. İlginç yarışmacının yarışmaya veda etmesinin ardından ilginç yarışmacı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. MasterChef yarışmasıyla herkesin gariban sandığı, jürileri çıldırtan yarışmacı özelliği ile dikkat çeken Mehmet Sur’un aslında bir kebap zincirine sahibi olduğu haber veriliyor.

ADAPAZARI’NDA BİR OCAKBAŞI DAHA AÇTI

Mehmet Sur’un İstanbul Fatih’te büyük bir ocakbaşı restoranı bulunuyor. Yine İstanbul’da bir sakatat dükkanına da sahip olan Mehmet Sur, MasterChef’e katıldıktan sonra iş hayatında atılım yaptı.

Yarışmayla tanınmanın getirisini kâra dönüştüren Mehmut Sur, Adapazarı’nda yeni bir ocakbaşı restoran daha açtı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu