Televizyon

‘MasterChef’te elenen isim sızdırıldı’ iddiası ortalığı karıştırdı

TV8’in iddialı yemek yarışma programı Masterchef’te bu hafta eleme adayları belirlenirken sosyal medyada bazı hesapların elenen kişiyi önceden ifşa etmesi üzerine programın izleyenleri adeta isyan etti. Bu akşam yapılacak olan elemede adayların; Berker, Sefa, Tanya, Emir, Uğur ve Esra olduğu bilinirken iddiaya göre; bu akşam yarışmaya veda edecek isim ise Berker olacak. Masterchef’te elenen yarışmacıların önceden ifşa olması ise izleyenlerin büyük tepkilerine neden oluyor…

KİM BİLGİ SIZDIRIYOR?

Sosyal medyada yer alan bazı hesaplarda Masterchef hakkında gizli paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor. Bu hesaplarda yer alan iddiaya göre ise bu hafta yarışmaya veda eden ismin Berker Başmanav olacağı ifade edildi.

Her hafta sosyal medyada günler önce yayılan ifşaların tutması TV8’i adeta karıştırdı. Geçmiş haftalarda da elenecek isimlerin yayılması üzerine yaşanan bu olay şirket bilgileri kim sızdırıyor sorusunu akıllara getirdi.

Masterchef programında elenen isimlerin bazı sosyal medya hesapları tarafından önceden biliniyor olması izleyenlerin tepkilerine neden olurken Berker, Sefa, Tanya, Emir, Uğur ve Esra arasından bu akşam yarışmaya veda edecek ismin Berker olacağı iddiası tüm Masterchef izleyenlerini şaşkına çevirdi.

İşte sosyal medyada gündeme gelen olayın perde arkası…

MASTERCHEF’TE ELENEN İSİMLERİN ÖNCEDEN İFŞA EDİLMESİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef’te lezzet yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların kendilerinden istenen yemekleri en iyi şekilde sunup hazırladığı programda şampiyon olmak uğruna mücadele eden yarışmacılardan her hafta bir kişi veda ediyor…

BERKER ELENİYOR İDDİASI

Bu haftanın en çok kaybeden takımı kırmızı takım olurken peş peşe kaybeden kırmızı takımdan Sefa, Emir, Tanya, Berker eleme adayı olmuştu.

Öte yandan mavi takımda ise siyah önlüğü giyerek eleme adayı olan isimler Uğur ve Esra oldu.

DÜN GECE KİM ELENDİ?

İfşaların ardından Masterchef’te eleme gecesi dün yapıldı ve Berker programa veda etti.

 

SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA KONUSU OLDU

Programın izleyicileri bu akşam kim yarışmaya veda edecek diye heyecanlı bekleyişini sürdürürken Masterchef’in elenen ismi yine günler öncesinden ifşalandı.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu