Televizyon

MasterChef’te Eray ve Emir birbirine girdi

TV8’in sevilen yemek yarışma programı MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümüne kırmızı takım oyuncuları Emir ve Eray’ın tartışması damga vurdu. İşte MasterChef’te Eray ve Emir arasında yaşanan tartışmayla ilgili detaylar..

MasterChef’in dün akşam yayınlanan dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, Konya’nın yöresel yemeklerini konuklara hazırladı.

Yemekleri yetiştirmek için büyük çaba sarf eden yarışmacılardan Emir ve Eray arasında tartışma çıktı. Şeflerin, kırmızı takımın eksiklerinin fazla olduğunu belirtmesi iki yarışmacının arasında gerginlik yaşanmasına sebep oldu.

Takım arkadaşı Emir’in tavırlarına kızan Eray, ‘Malzemeleri hazırladın mı Emir? Bana caz yapma, burası caz yapılacak yer değil. Sen önce çalış’ ifadelerini kullandı.

Daha sonra etli ekmeğin harcını yapmak için eline Emir’in rendelediği soğanları alan Eray, ‘Ne biçim rendelemişsin şu soğanlara bak kocaman’ dedi ve soğan parçalarını takım arkadaşının önüne fırlattı.

Eray’ın hareketine sinirlenen Emir de ‘Buraya atma soğanları, işine bak’ diyerek takım arkadaşına bağırdı. Bunun üzerine daha fazla sinirlenen Eray, ‘Al yapmıyorum. Kendin yap etli ekmeğin her şeyini’ diyerek harç kardığı kabı Emir’e fırlattı.

Patlıcan orta için de biliyorsun-bilmiyorsun gerginliği de yaşayan Emir ve Eray, oyun sonunda ise sarılıp barıştı.

Öte yandan dokunulmazlık oyununu Eray ve Emir’in takımı kazandı. Bunun üzerine mavi takım, bireysel dokunulmazlık için yarıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu