Televizyon

MasterChef’te formatla ilgili dikkat çeken değişim

Ünlü şefler Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri koltuğunda oturduğu, TV8'in fenomen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'nin formatıyla ilgili flaş değişiklik.

TV8’de yayınlanan ‘MasterChef Türkiye’de format değişiklikleri açıklandı. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüri koltuğunda oturduğu, ‘MasterChef Türkiye’de format değişti.

Üçlü düelloda şefler seçim yapabilecek

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8’de yayımlanan ‘MasterChef Türkiye’de format değişikliğine gidildi.

TV8 ekranlarında yayınlanan, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jüri koltuğunda oturduğu, Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye’de üçlü düello etabı başladı.

‘MasterChef Türkiye’, ikinci tur elemeleriyle devam ediyor. Üçlü düellolar şeklinde ilerleyecek olan ikinci turda, yarışmacılar tezgahlarına gelmeden önce yeni format duyuruldu.

CNN TÜRK’ün aktardığına göre; yarışmanın 13 Temmuz Salı akşamı yayınlanan bölümünde; Mehmet Yalçınkaya, “İkinci tura, üçlü düellolara hoş geldiniz. Gerçekten bu sene kıran kırana mücadeleler yaşanacağı düellolar umuyorum. MasterChef Türkiye’nin kırılma noktası burası. Burayı geçemezseniz veda ediyorsunuz” şeklinde konuştu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu