Televizyon

MasterChef’te Hazer Amani’ye Acun Ilıcalı vetosu…Yerine kimi getirdi?

MasterChef Türkiye yarışmasının 2. sezon jürisinde değişiklik yaşandı. Acun Ilıcalı, yeni jüri üyesini Instagram’dan paylaştığı videoyla duyurdu. Geçtiğimiz yıl adı ünlü popçu Sıla ile yasak aşk haberlerinde geçen Hazer Amani yeni sezonda programın jürisinde yer almayacak. Ilıcalı, Amani’nin yerine sürpriz bir isimde karar kıldı.

DANİLO ZANNA MASTERCHEF’TE

MasterChef Türkiye yarışmasının yeni sezon hazırlıkarı başladı. Acun ılıcalı, MasterChef yarışmasının yeni sezonuyla sosyal medya hesabından bir video yayınladı. Acun Ilıcalı yarışmanın takipçilerine sürpriz yaparak İtalyan şef Danilo Zanna’nın jüri üyeliğine getirildiğini duyurdu.

HAZER ARMANİ VEDA ETTİ

Geçen sezon TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasının jürisi değişti. Geçen sezon juri üyesi olan Hazer Amani’nin yerine İtalyan şef Danilo Zanna getirildi. MasterChef’in yeni sezon yarışmacı seçmeleri de başladı.

Hazer Amani, evliyken Sıla ile bir otomobilin içinde oldukça samimi bir şekilde görüntülenmiş ve haber magazin medyasının gündeminde bomba etkisi yapmıştı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu