Televizyon

MasterChef’te Uğur’un diskalifiye edilmesine boykot çağrısı etkili oldu…8 sıra geriye düştü

MasterChef’te Uğur Yılmaz Deniz’in diskalifiye edilmesi ve bu karar sonrasında ekrana getirilen görüntüler tepkilere neden olmuştu. Olay Türkiye’nin en büyük sözlük platformu Ekşi Sözlük’te ve Twitter’da tepki patlamasına neden oldu. Çok sayıdaki kullanıcı olaydan duydukları rahatsızlığı dile getirerek boykot çağrısı yapmıştı. MasterChef’in dünkü bölümünün reyting listesinde tam 8 sıra kaybetmesi dikkatlerden kaçmadı.

Masterchef Türkiye’de Uğur Yılmaz Deniz geçmişteki sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek diskalifiye edildiği anlar sosyal medyada “TV8’e boykot” çağrılarıyla eleştirildi. Kararın yarışmacıya açıklanması ve yarışmacının döktüğü gözyaşları, uzunca ekranlara getirildi. Bu görüntülerin ardından kamuoyunda “TV8’i boykot etme” çağrısı yapıldı.

Destekten TR

Yapılan paylaşımların pek çoğunda, Uğur’un her ne kadar geçmişte hata yapmış olsa da insanların bu şekilde rencide edilmesinin yanlış olduğu vurgulandı.

Destekten TR

29 KASIM REYTİNG SONUÇLARI

Destekten TR

blank

Boykoy çağrılarının etkili olduğu ve yüksek reytingler alarak bir çok gün 1. olan MasterChef’in 29 Kasım’da Total’de 1. olurken 30 Kasım günü yayınlanan programın ise Total’de 9. sıraya düştüğü görüldü.

30 KASIM REYTİNG SONUÇLARI

blank

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR