Televizyon

MasterChef’te yer almayan Hazer Amani TV8’e rakip oldu… Hangi programla anlaştı?

Fox TV’de geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ‘The Taste Türkiye’ adlı yemek yarışmasından ilginç hamle… Dikkat çeken program, ikinci sezonu için geçtiğimiz sezon MasterChef yarışmasında dikkat çeken Hazer Amani ile anlaştı. Bu hamle, The Taste Türkiye ve MasterChef Türkiye programlarının reyting yarışında nasıl bir etkiye neden olacağı merak ediliyor.

THE TASTE TÜRKİYE YENİ SEZON JÜRİSİNDE KİMLER VAR?

Ünlü şefler Hazer Amani ve Esen Hünal “The Taste Türkiye” kadrosuna dahil oldular. Provizyon Medya’nın yapımcılığını ve Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunu üstlendiği “The Taste Türkiye” yarışmasının 2. sezonu için geri sayım devam ediyor. Yarışma Eylül ayında yeni bölümleriyle Fox ekranlarında olacak.

Türkiye’nin önde gelen şeflerinin jüri koltuğunda oturduğu ve 12 yarışmacının kıyasıya rekabet ettiği “The Taste Türkiye”nin ilk sezonu büyük ilgiyle izlenmişti. Hazırlıkları son hız devam eden yarışmanın 2. sezonunda ise Ali Ronay ve Rafet İnce’ye jüri koltuğunda ünlü şef Esen Hünal eşlik edecek.

HAZER ARMANİ YARIŞMACILARA MENTOR ŞEF OLARAK DESTEK VERECEK

En yaratıcı şef ödüllü Hazer Amani’nin moderatörlüğünü üstleneceği ve lezzet yarışına yön vereceği “The Taste Türkiye”nin 2. sezonunda da mutfakta şefler yaratıcılıklarını yarıştırırken, 2. etapta Amani de yarışmacılara mentor şef olarak destek verecek.

Programda yarışmacılar, 12 hafta boyunca lezzetli yemekleri Ali Ronay, Esen Hünal, Rafet İnce ve Hazer Amani’ye beğendirmeye çalışarak, kıyasıya yarışacaklar.

Şef Hazer Amani’nin Sıla ile yaşadığı aşk magazin medyasında gündem olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu