Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 2. bölümüyle MasterChef’i tahtından etti!

TRT 1’in sezona iddialı giren dizisi “Masumlar Apartmanı” izleyicilerin gönlünü kazanmayı başardı. Dizi, 2. bölümünde aldığı yüksek reytinglerle zirveye demir attı. Masumlar Apartmanı ikinci bölümüyle,  tüm kategorilerde birinci oldu. Dizi, TV8’in iddialı yarışması MasterChef’i de geride bırakmayı başardı. Geçtiğimiz hafta MasterChef, tüm kategorilerde birinci olmuştu.

İzlenme oranlarında lider, sosyal medyada başlıca gündem

Yayınlandığı ilk bölümüyle de yurt içinden ve yurt dışından izleyicilerin büyük beğenisini kazanan TRT 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”, izlenme oranlarının (reyting) yanı sıra , “sosyal medyada konuşulma / atıf yapılma” anlamında trend-topic (TT) olarak zirveye yerleşmişti…

Güçlü oyuncu kadrosu ve gerçek bir hikaye

Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın yer aldığı“Masumlar Apartmanı”, dün yayınlanan ikinci bölümüyle sosyal medyada sürekli zirvede kaldı…

Türkiye’de ve yurt dışında da ilgiyle izlenilen dizi

TRT 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”; çarpıcı hikayesiyle ve oyuncu kadrosunun başarılı performansıyla, ülkemizde ve yurt dışında geniş bir coğrafyada televizyon izleyicilerinin önde gelen tercihi oldu.

Her yeni bölüm, yepyeni bir heyecan

Senaryosu oldukça yetkin ve sürükleyici bir şekilde kaleme alınan “Masumlar Apartmanı” dizisi, başlangıçta gördüğü ilgiyle ekranlarda ayrı bir yer edindi. Bu bağlamda, yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenir olan,“Masumlar Apartmanı” her Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu