Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar: “Uçan Alaaddin gibi hissediyorum kendimi!”

Gazeteci Ayşe Arman, TRT1’de reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinin olay karakteri Gülben’e hayat veren Merve Dizdar’la ilginç bir röportaj yaptı. Merve Dizdar, oynadığı Gülben karakteri hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Haftalardır Gülben karakteri dizide ön plana çıkıyor. Hal böyle olunca tüm gözler de Merve Dizdar’a kayıyor. Merve Dizdar’ı daha önce pek çok yerde gördük. Bunları detaylı olarak anlattık.

Rolünü bu kadar başarılı oynayan hem hissedip hem de karşıya hissettiren oyuncu Merve Dizdar karakter hakkında ne düşünüyor?


MASUMLAR APARTMANI’NIN GÜLBEN’İ MERVE DİZDAR KİMDİR?

 

https://www.youtube.com/watch?v=AQTUmuqRXZo&t=30s


Ezgi Mola ile Rol Almak!

Ayşe Arman Merve Dizdar’a ilk olarak birlikte abla-kardeşi canlandırdıkları rol arkadaşı Ezgi Mola’yı soruyor. Onunla birlikte dizide çok uyumlu görünüyorsunuz diye söze girince Merve Dizdar dökülüveriyor.

“Ezgi, benim şu hayattaki en büyük şanslarımdan biri! Benim için çok çok değerli.” sözlerinin ardından eklemeye devam ediyor başarılı oyuncu.

“Çok şey öğreniyorum ondan. Ve hayatımı değiştiren şeyler sözünü ettiklerim. Hala da öğrenmeye devam ediyorum. Çok iyi bir oyuncu ama onun ötesinde, çok çok iyi bir insan. Masumlar’da abla- kardeş oynamak benim için inanılmaz keyifli…” ifadelerini kullanırken gerçek hayattaki enerjilerinin diziye de mükemmel bir şekilde yansıdığı izlenimini veriyor.

Gülben Olmak…

Ayşe Arman, Merve Dizdar’a Gülben olmakla ilgili birsoru soruyor. Oyuncu, “Gülben inanılmaz bir karakter. Çok düşünüyorum onu, ben. Bunu, öylesine demiyorum.” sözlerini ifade ediyor.

Eve gittikten sonra Gülben karakteri ve yaşadıkları hakkında uzun uzun düşünüyor ve uyuyamıyormuş Merve Dizdar. Karakterden nasıl etkilendiğini görüyoruz.

Bambaşka Bir Gülben Görmeye Başladık!

Merve Dizdar Gülben karakterinin davranışlarının son zamanlarda değişmesine ve hırçınlaşmasına değiniyor röportajda.

“Bu kadar bastırılmış duyguyla nereye kadar gidebilir ki bir insan? İçinde patlamaya hazır bir volkan var. Çünkü sevgi dolu ve içindeki sevgiyi paylaşmak istiyor. Sadece bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Aşırıya kaçması bu yüzden.” sözleriyle Gülben’in iç yüzünü adeta gözler önüne seriyor.

Merve Dizdar Gülben karakteriyle o kadar bütünleşmiş ki “Gülben’le duygudan duyguya geçmek o kadar müthiş bir şey ki. Onun sayesinde, oyuncu olarak sınırım yok. Halının üstünde uçan Alaaddin gibi hissediyorum kendimi Gülben’i oynarken…” sözlerini duymak bizi şaşırtmıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu