Magazin

Mazhar Alanson’dan Cumhuriyet’e ‘Palavracısınız’ tepkisi

Mazhar Alanson'un dün gece saatlerinde yoğun bakıma alındığı haber yapan Cumhuriyet gazetesine Alanson'dan tepki geldi. Ünlü yorumcu, bu iddiayı haber yapan Cumhuriyet gazetesine 'Palavracısınız' dedi.

Ünlü müzisyen Mazhar Alanson’un dün gece saatlerinde yoğun bakıma alındığı iddia edilmişti. Alanson, o iddiaya sosyal medya hesabından cevap verdi. Ünlü yorumcu, bu iddiayı haber yapan Cumhuriyet gazetesine ‘Palavracısınız’ dedi.

MAZHAR ALANSON’DAN CUMHURİYET’E TEPKİ

Dün gece saatlerinde Mazhar Alanson’un rahatsızlanarak yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürülmüştü. Ünlü müzisyen Mazhar Alanson, sosyal medya gündem haline gelince resmi Twitter hesabından konuyla alakalı bir açıklamada bulundu.

Alanson çıkan haberleri yalanladı ve “Yoğun bakımdaymışım, Cumhuriyet’in palavrası. Allah’a şükür hiçbir şeyim yok, evimde oturuyorum. ” ifadelerini kullandı.

Müzisyen, Twitter hesabından da, “Ne kadar ölmemi isteyen varmış meğer o belalar size bir döner gorürsünüz:)” mesajını paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

mazharalanson (@mazharalanson)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu