Yerli Dizi

Medcezir’de Mira ve Yaman’ın balayı mutluluğu kısa mı sürecek?

Medceazir 5 Haziran Cuma akşamı 76. bölümüyle Star’da ekrana gelecek. Medcezir’in yeni bölümünde neler olacak?

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir 76. bölümüyle ekrana gelecek.

Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı ‘Medcezir’in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

MEDCEZİR 76. BÖLÜM KONUSU:

Yaman ve Mira hayallerindeki düğünü yaşarlar. Sedefin düğün hediyesi , ömür boyu unutamayacakları bir anı olacaktır.

Yaman ve Mira balayında
Rüya gibi geçen düğünleri bir tek Orkun için kabusa dönüşür. Leyla’nın başlattığı oyun dalga dalga büyürken Orkun da korkudan ne yapacağını şaşırmış halde, kendine bir çıkış yolu arar.
Mert, Eylül’ün gönlünü yeniden kazanabilmek için çırpınırken, kendini kariyeri ile aşkı arasında seçim yapması gereken zor bir durum yaşar ve seçimini yapar.
Mira ve Yaman bütün gerilimlerden uzak, sadece huzuru ve aşkı soluyarak balayının keyfini çıkarırlar. Yaman’ın Miraya hazırladığı sürpriz, önlerindeki yolun ne kadar mutlu ve uzun olacağının göstergesidir.

Sude, Asım Şekip Kaya’dan boşanmasına sayılı günler kala eline geçirdiği fırsatın; Asım ise Sude’nin bu fırsatla ne kadar ileri gidebileceğinin farkında olarak, son hamlelerini yapmak üzere karşı karşıya gelirler.

Orkun’un Yaman’a öfkesi büyüyor
Orkun üzerine oynanan oyunu anladığında Leyla, zaferinin tadını çıkarmaktadır. Orkun, bu oyunu Leylanın tek başına oynamadığından, bu işin içinde Yaman’ın olduğundan çok emindir. Öfkesi daha da büyür.

Mira ve Yaman balayına devam ederken, mutluluklarını sevdikleriyle paylaşmak isterler. Altınkoya yaptıkları kısa ziyarette büyük bir felaketin tanığı olurlar.

 

Medcezir künye:

Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen : Ali Bilgin
Senaryo : Ece Yörenç
Sanat Yönetmeni : Murat Güney
Müzik : Toygar Işıklı
Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Hazar Ergüçlü, Aybüke Pusat, Barış Alpaykut, Taner Ölmez, Aslı Orcan, Şebnem Dönmez, Murat Aygen ve Can Gürzap

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu