GündemManşet

Medya ve sanat dünyasının ünlü isimleri “Kudüs için ayaktayım” dedi… Özel videoda kimler yer aldı?

Kudüs’te İsrail askerlerinin neden olduğu zulümün yankıları sürüyor. İsrail devletinin Kudüs’te Müslümanlara yönelik sınırlamaları ve uyguladığı şiddet tepkilere neden oluyor. Medyanın, edebiyat dünyasının ve de magazin dünyasının bazı ünlüleri sosyal medyadaki  etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla dikkat çektiler.

ÜNLÜ İSİMLER KUDÜS İÇİN BİR ARAYA GELDİ

Öte yandan bir videoda yer alan medya dünyasının ünlü isimleri “Kudüs için ayaktayım çünkü insanım” mesajıyla mazlum Filistin halkının yanında olduklarını gösterdiler.

Medya dünyasından da yakından tanınan İbrahim Kalın, Nihal Bengisu Karaca, Ahmet Hakan, Ersoy Dede, Saadet Oruç, Süleyman Özışık, Hakan Albayrak, Fadime Özkan gibi isimler yer aldı.

Öte yandan sanat dünyasından da projede yer alanlar oldu. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Nadide Sultan, Niran Ünsal, Tuluyhan Uğurlu, Kalp Atışı dizisinin senaristi Eda Tezcan da Kudüs için yapılan videoda “Kudüs için ayaktayım” dediler.

İşte, sosyal medyada ses getiren  “Kudüs için ayaktayım” videosu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu