Televizyon

MEDYABEY 3 ADAM’LA İLGİLİ BİLİNMEYENLERİ AÇIKLIYOR(MEDYABEY-ÖZEL)

Star TV’de yayınlanan, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın yeraldığı adı 3+1 adlı program yapılan değişiklikle 3 Adam’a dönüştürüldü. Medyada çıkan haberlerde de yeraldığı üzere programın yapımcısı Acun Medya yani Acun Ilıcalı oldu. Programın önceki yapımcısı bilindiği gibi Endemol’dü.

Peki 3+1’de ne yaşandı da programın adı ve yapım şirketi değişti?

MEDYABEY, sessiz sedasız gerçekleşen bu önemli bu değişimin nedenini açıklıyor.

Program 3+1 adıyla canlı yayınlandığı son bölümde büyük bir güvenlik zaafı yaşandı. 3+1’in  canlı yayınının devam ettiği anlarda anlaşılmadık bir nedenle stüdyoya seyirci alındı. Kontrolsüz bir şekilde stüdyoya alınan seyirciler bir anda kendilerini sahneye çok yakın bir noktada buldular.

Bu beklenmedik durum karşısında programın üç isminin oldukça şaşkın oldukları gözlendi. Durumu bozuntuya vermeyen üçlü, programın akışına riayet etmeye çalıştı. Ama bu beklenmedik zaaf, özellikle Eser Yenenler’in canlı yayının sona ermesinin ardından büyük tepkisine neden oldu.

Yaşanan olayın ardından ise yapım şirketinin değişmesine karar verildi. Böylelikle program Endemol’ün patronajından çıkıp Acun Medya’nın bünyesinde yer almaya başladı ve adının 3+1 olarak kalma ihtimali kalmadı.

3 Adam’ın ilk programında Acun Ilıcalı farkı program boyunca kendini hissettirdi. Özellikle Murat Boz’un programa konuk olması ve O Ses Türkiye konseptli skecin başarılı bir biçimde kotarılması reytinglere de yansıdı. Program 3 Adam adıyla ilk defa AB kategorisinde Yetenek Sizsiniz’in ardından 2. oldu.Total’de ise 6. sırada yer aldı.

Programın Acun Medya’ya geçmesinden sonra teknikte de değişim devam etti. Programın tekniğini Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’de olduğu gibi Saran Yayıncılık üstlendi.

Önceki yapım şirketi Endemol’ün yaşanan güvenlik zaafı nedeniyle güvenlik şirketini dava edebileceği haber veriliyor.

MEDYABEY/ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu