M.Bey/Özel

Medyabey açıklıyor!.. Renkli Sayfalar’da Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın yerine kimler gelecek?

M.BEY-ÖZEL:Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’da sular bir türlü durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde Renkli Sayfalar’ı hazırlayıp sunan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in programdan ayrılacakları yönünde medyada haberler çıkmıştı. Medyabey, Renkli Sayfalar’dan ayrılacak olan iki ismin yerine hangi isimlerin geleceğini açıklıyor.

Medyabey’e gelen duyumlara göre; Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel ikilisi ile Kanal D yönetimi arasında sert rüzgarlar esiyor. Yönetim, programın içeriğinde değişikliğe gitmek istedi. Magazin konularına daha az yer vermek ve daha sert konulardan oluşan bir gündemle yola devam etmeyi düşünen kanal yönetimi ile Yüksel ve Dağıstanlı arasında anlaşma sağlanamadı.

Bu nedenle kanal yönetiminin programı hali hazırda sunan ikili yerine Şule Zeybek ve Asena’yı programa monte etmeyi düşündüğü ortaya çıktı.

Kulislerden sızan haberlere göre yönetim, Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’ya üçüncü bir kişi olarak Şule Zeybek’in de programda yer alacağını iletti. Ama Yüksel ve Dağıstanlı bunu kabul etmeyince ipler koptu.

Bunun üzerine kanal yönetimi yeni isim arayışına geçti. Renkli Sayfalar’da Şule Zeybek ve Asena ile birlikte üçüncü bir ismin daha programda yer alabileceği konuşuluyor.

Ekibin değişmesiyle birlikte Renkli Sayfalar’ın daha farklı bir içerikle yola devam edeceği bildiriliyor. Programın adının değişip değişmeyeceği ise şimdilik belli değil.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu