Medya

Medyada kariyer fırsatlarının adresi: Jooble

Medya sektörü, çoğu gencin hayalindeki iş alanı olarak öne çıkıyor. Son yıllarda dijital medyanın öne çıkması ile birlikte yerleşik ya da konvansiyonel medya yerini dijital medyaya bırakmak zorunda kaldı. Medya alanında son yılların en gözde bölümlerinden birisi de  “Arama Motoru Optimizasyonu” yani kısa adıyla SEO… Dijital çağın gözde meslekleri tabii ki SEO ile sınırlı değil.

Bunun yanı sıra video editörlüğü, web içerik editörlüğü, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi,  gibi konular  dijital medyanın son yıllardaki öne çıkan  meslek dalları arasındaki yerini aldı. Gençler  “Medyada Kariyer Fırsatları” adına farklı mecralardan hayallerini süsleyen mesleklerin peşine düşüyor.

Milyonlarca insan için sıkı bir CV sahibi olmak büyük önem taşıyor. Çünkü herkes, iyi bir CV’ye sahip olmanın çoğu kapıyı açan bir anahtar rolü üstlendiğinin farkında. Dijital dünyada iş arama ilanları şu sıralar milyonlarca insan için ümit kapısı durumunda.

Medya iş ilanlarında öne çıkan mecralardan birisi de Jooble… Milyonlarca kullanıcı tarafından sayfaları ziyaret edilen site, gençlerin de uğrak noktalarından birini oluşturuyor.

Medya iş ilanlarını  ya da başka bir deyişle “Medyada Kariyer Fırsatları” görmek için tıklayın

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu