Medya

Medyada koronavirüs kabusu…İki ünlü ekran yüzü de koronavirüse yakalandı

Türkiye’de giderek yaygınlaşan korona virüs salgını medyaya da sıçradı. Her gün medyenın bilindik isimleriyle ilgili koronavirüse yakalanma haberleri adeta sıradanlaştı. Koronavirüs, en son Habertürk ve Show TV’de iki ünlü ekran yüzünü de etkisi altına aldı. İki ekran yüzü Oylum Talu ve Pınar Erbaş da salgına yakalandı.

OYLUM TALU DA KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Medyadaki Covid-19 dalgası giderek etkisini artırıyor.

Haber Global’de aralarında Genel Yayın Yönetmeni Faruk Demirel’in de olduğu 55 kişinin Covid-19 yakalandığını duyurmuştuk.

Salgının vurduğu bir diğer adres ise Ciner Medya Grubu olmuştu.Ciner Medya Grubu’nun Ankara Bürosu’nda görev yapan Show TV Ankara Temsilcisi Sibel Erdem, iki muhabir, bir montajcı ve bir editör olmak üzere toplam 5 kişide koronavirüs tespit edilmiş, aynı binada bulunan Habertürk’te ise teknik kadro ağırlıklı olmak üzere 5 kişinin testleri de pozitif çıkmıştı.

CİNER MEDYADA KORONAVİRÜS ENDİŞESİ

Habertürk spikeri Mehmet Akif Ersoy da önceki gün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

Ciner Medya Grubu’ndan iki yeni korona haberi daha geldi.

Ciner Medya Grubu’nun haber kanalı Habertürk’te “Burası Haftasonu” isimli programı sunan ünlü ekran yüzü Oylum Talu’nun Covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Covid-19 testi pozitif çıkan bir diğer isim ise Show TV’de hafta sonu haberlerini sunan ünlü ekran yüzü Pınar Erbaş oldu.

 

Erbaş’ın testinin pozitif çıkması nedeniyle Show TV’nin bu akşamki hafta sonu haberlerini Ece Üner’in sunacağı öğrenildi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu