Medya

Medyada koronavirüse yakalananların sayısı giderek artıyor..İki ekran yüzünden açıklama

Medyada koronavirüs salgınından etkilenen gazetecilerin sayısı giderek artıyor. Gürkan Hacır’dan sonra yeni vakalar ortaya çıktı. Habertürk TV’nin ekran yüzü M. Akif Ersoy ile Haber Global kanalının ekran yüzü Osman Girgin koronavirüse yakalandıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdular.

Habertürk TV ekranlarında Manşet ve Nedir Ne Değildir programını sunan gazeteci Mehmet Akif Ersoy koronaviruse yakalandı.

Kişisel Sosyal medya hesabından hastalığını duyuran Mehmet Akif Ersoy, şunları söyledi:

“3 gündür ateş, eklem ağrısı, kuru öksürük ve halsizlik şikayetiyle evde yatıyordum. Neticede Covid-19 pozitif rakamlarına dahil olmuşum. İstirahatteyim, bir süre sonra yeniden görüşmek ümidiyle, muhabbetle…”

Haber Global ekranlarında izleyiciyle buluşan spiker Osman Girgin, Coronavirus’e yakalandığını duyurdu. Osman Girgin sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Haber Global spikeri Osman Girgin, Coronavirus’e yakalandığını duyurdu.

zerbaycan-Ermenistan çatışmasını takip için Azerbaycan’da olan Osman Girgin, Twitter hesabından hastalığıyla ilgili bir açıklama yaptı. Girgin, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de tedavi gördüğünü açıkladı.

Osman Girgin şunları yazdı:

“Görünmez bela Kovid-19 bana Azerbaycan’da ‘merhaba’ dedi. Sonunda tanıştık kendisiyle. Ateş, öksürük, halsizlik ve boğaz ağrısından sonra, gün itibariyle daha iyiyim. Bakü’deki pandemi hastenesinde tedavim başladı. Daha iyi olacağım. Mesajına cevap veremediğim tüm dostlara selam.”

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu