Televizyon

Mehmet Akif Alakurt’un ‘kezban’ lafına Bircan Bali ne cevap verdi?

Geçtiğimiz günlerde kadınlara yönelik paylaşımında aşağıla olduğu gerekçesiyle kadınlar tarafından tepkiyle karşılanan oyuncu Mehmet Akif Alakurt, bu kez Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz adlı programda yorumculuk yapan Bircan Bali’yi hedef aldı. Ünlü oyuncunun “kezban” yakıştırması nedeniyle Bircan Bali adeta küplere bindi.

KEZBAN LAFI GERİLİMİ ARTTIRDI

Türk kadınını aşağılayıcı ifadeleri nedeniyle gündeme gelen eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak Bircan Bali’ye ‘Kezban’ benzetmesi yaptı. Bunun ardından Bircan Bali Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında adeta deliye döndü.

Ünlü oyuncu, Instagram’da hikaye bölümünden Bircan Bali için “Beni düşünmesi bile elini ayağına dolandırdı kezbanın” ifadesini kullandı.

Bircan Bali’nin Alakurt’a cevap verirken oldukça sinirli olduğu gözlendi. Bali, Alakurt’u kültürsüz ve cahil kitleden biri olarak gördüğünü söyledi.

İşte Bircan Bali’nin Alakurt’a cevabı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu