Magazin

Mehmet Akif Alakurt’un sosyal medyadan yaptığı paylaşıma kadınlardan tepki

Uzun süredir ekranlardan uzak duran ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Alakurt’un kadınlarla ilgili yaptığı paylaşım özellikle kadın kullanıcılardan büyük tepki gördü.

TÜRK KADINI AŞAĞILADI MI?

Sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakan ve yurt dışına yerleşen Mehmet Akif Alakurt’un sosyal medya hesabından kadınlarla ilgili paylaşımı tepki çekti. Alakurt, “Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin” ifadesiyle dikkat çeken Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Türk kadını ile ilgili şunları yazdı:

“Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve ben de öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)”.

Bir dönem ATV ekranlarında yayınlanan Sıla dizisiyle milyonlarca kişi tarafından hayranlıkla izlenen oyuncu Mehmet Akif Alakurt’un sosyal medya hesabından yazdığı bu satırlar ünlü oyuncunun Türk kadınını aşağıladığı şeklinde yorumlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu