Televizyon

Mehmet Ali Erbil imzayı attı… Çarkıfelek için kanal aranıyor

Mehmet Ali Erbil, yaptığı anlaşmayla yeniden TV ekranlarına dönmeye hazırlanıyor. Çarkıfelek yarışmasıyla dönüş yapacak olan Erbil'in yardımcılığını ise kızı Yasmin Erbil yapacak.

Ünlü şovmen-sunucu Mehmet Ali Erbil’den ekranlara dönüş sinyali…  Erbil, yıllar sonra yeniden ‘Çarkıfelek’ programıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Polat Yağcı ile sözleşme imzalayan Mehmet Ali Erbil’e, programda sürpriz bir partner eşlik edecek. İki yıl önce ölümden dönen ünlü şovmenin, yeni yarışma programındaki partneri ise kızı Yasmin Erbil olacak. Yarışmanın yayınlanacağı kanal henüz açıklanamadı.

Evinin banyosunda düşerek yaralandıktan sonra eski hastalığı kaçış sendromu nüksettiği için 235 gün yoğun bakımda kalarak ölümden dönen Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haber geldi. İki yıldır tedavisine devam edilen şovmen, yeni yarışma programıyla izleyici karşısına çıkacak.

BABA-KIZ PROGRAM SUNACAKLAR

Yıllarca başta ‘Çarkıfelek’ olmak üzere onlarca fenomen projeye imza atan Erbil’e bu defa kızı Yasmin Erbil de eşlik edecek. Daha önce magazin programı sunan Yasmin Erbil, babasıyla ilk kez bir programda yer alacak. Polat Yağcı’nın şirketi Poll Production’un üstleneceği yarışma programı yakın zamanda ekrana gelecek. Erbil, Yağcı ve kızı Yasmin’in olduğu karede sözleşmeyi imzaladığı anı Instagram’dan paylaşarak, “Allah utandırmasın çok yakında kavuşuyoruz” diye yazdı.

Yağcı ise, “Baba kızı aynı projede buluşturmak bize nasip oldu. Yepyeni bir program geliyor. Mehmet Ali Erbil seneler sonra ekranlara dönüyor hem de kızıyla birlikte. Baba-kızın buluştuğu sürpriz proje çok yakında…” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu