Magazin

Mehmet Ali Erbil’in tedavisinde yeni gelişme

Ünlü komedyenin tekerlekli sandalyedeki haliyle hayvanlara süt içirdiği ziyarette, zaman zaman elinin titrediği görülmüştü. Mehmet Ali Erbil için yeni bir haber geldi.

Erbil, önümüzdeki pazartesi gününden itibaren kök hücre tedavisine başlıyor. Ünlü şovmen, Maslak’taki özel hastanede 40 gün boyunca steril bir ortamda izole edilecek.

Öte yandan Mehmet Ali Erbil uzun bir zaman sonra ilk defa dışarıya çıkmıştı. Erbil, İstanbul Çekmeköy’de bulunan bir hayvanat bahçesini ziyaret etmişti. Erbil, yavru ayı Diva’yı elleriyle besleyerek süt içirdi.

Ünlü komedyenin tekerli sandalyeli olduğu ziyarette, zaman zaman elinin titremesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

Mart ayından bu yana sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşımda bulunmayan Erbil, park ziyaretinin videosunu ise Instagram hesabından paylaşmıştı.

Peki, Kaçış Sendromu hastalığı nedir?

Kaçış sendromu hastalığı (Capillary leak syndrome), damarlardan protein, mineral ve suyun sızması olarak tanımlanmaktadır. Bir diğer adıyla kılcal sızıntı sendromu, kan plazmasından kılcal duvarlardan, kan dolaşım sisteminden çevre dokulara, kas bölmelerine, organlara veya vücut boşluklarına kaçması ile karakterizedir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu