ManşetTelevizyon

MEHMET COŞKUNDENİZ: ERKEĞİN ALDATMASI İÇİN NEDENE İHTİYACI YOK!

Gündüz kuşağı programı ‘Gülben’, Gülben Ergen’in sunumuylu her bölümde olduğu gibi yine birbirinden renkli konukları stüdyosuna ağırladı. Aşk doktoru, ünlü gazeteci ve yazar Mehmet Çoşkundeniz ve güçlü seslerden Burcu Güneş ‘Gülben’in konuklarıydı! Çoskundeniz,

kadın-erkek İlişkilerini değerlendirirken Güneş ise sesiyle programa renk kattı.

 

“ERKEĞİN ALDATMASI İÇİN BİR NEDENE İHTİYACI YOKTUR!”

Mehmet Çoşkundeniz, aşk hayatına dair kadın-erkek ilişkilerini ve ihaneti programda konuştu. Arayan seyircilerin sorunlarını dinleyen Coşkundeniz programa bağlanan bir izleyici eşinin ayrılık döneminde kendisini aldattığını anlattı. Ne yapması gerektiğini soran izleyiciye, ilişki uzmanı Çoşkundeniz genel olarak erkeklerin aldatma ile ilgili düşüncelerini paylaştı: “Genellikle erkekler tek gecelik kaçamaklarını aldatma olarak görmezler. Bir sebebe veya nedene ihtiyacı yoktur bir dürtü yeterlidir” dedi.

 

“SİTCOM YAPMAK İSTİYORUM!”

Son albümünden şarkılar seslendiren Burcu Güneş, yeni imajının yanı sıra açıklamalarıyla da dikkatleri üzerine çekti: “Tv projelerine sıcak bakıyorum. Özellikle sitcom bana çok yakın, içimde çok komik kadın var. Kendime sakladım ama artık bunu açığa çıkarmak istiyorum!” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu