Magazin

Mehmet Erdem: ‘Yıldız Tilbe’yi sevmeyeni ben de sevmiyorum’

Yıldız Tilbe’nin sahne aldığı mekanda bulunan başarılı yorumcu Mehmet Erdem Yıldız Tilbe’yi “sevmeyeni ben de hiç sevmiyorum”dedi. Yıldız Tilbe seyirciler arasında yer alan arkadaşı Mehmet Erdem’i sahneye davet etti. Erdem’in Yıldız Tilbe ile ilgili sözleri ses getireceğe benziyor.

MEHMET ERDEM’DEN İLGİNÇ YILDIZ TİLBE AÇIKLAMASI

Yıldız Tilbe, sahne aldığı Jolly Joker’de ” Sesini çok seviyorum, şarkılarını da çok beğeniyorum.” sözleri ile sahneyi sanatçı dostuna bıraktı. Mehmet Erdem, “Çok teşekkür ederim. Ben burada kaç sene önce konserde bir şey söylemiştim.

Aranızda Yıldız Tilbe sevmeyen var mı, varsa lütfen gitsin demiştim. Yıldız Tilbe sevmeyeni gerçekten ben de hiç sevmiyorum.” sözleriyle büyük alkış aldı. Erdem, “Seni Sana Bırakmam” şarkısını söyledikten sonra Yıldız Tilbe’nin isteği üzerine “Acıyı Sevmek Olur Mu” şarkısını da şarkının söz-müzik yazarı Cihan Güçlü ile birlikte söyledi. Son olarak da Tilbe ile düet yapan Mehmet Erdem alkışlar eşliğinde mekandaki yerine uğurlandı.

YILDIZ TİLBE HAYRANLARINI MUTLU ETTİ

Yıldız Tilbe kendisini izlemeye gelen Ahmet Parlak’ı da sahnesinde ağırladı. Ahmet Parlak “Çok heyecanlıyım. Heyecandan öleceğim galiba Yıldız Tilbe’nin sahnesinde olmak benim için bir onur” diyerek “İsyan” şarkısını söyledi. Ardından “Antebin Kalesi” ile herkesi ayağa kaldıran Parlak alkışlar eşliğinde sahneden indi.

Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan ünlü besteci, soluksuz bir performans sergileyerek kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Tilbe, konserinin sonlarına doğru ritmi biraz daha yükseltip oyun havalarıyla coşkuyu ikiye katladı.

Yaklaşık iki bin kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden doldurduğu mekanda, ”Kış Gülleri’ şarkısı ile başlangıç yapan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, ” Teşekkür ederim. Biraz rahatsızım sesimden bellidir. Nefes alamıyorum, çabuk yoruluyorum. Ağzım, burnum tıkalı. Şikayetçi değilim. Sadece istediğim gibi şarkı söyleyemediğim için rahatsız oluyorum. İstediğim gibi söyleyebilseydim hiç bir şey umurumda olmazdı.” sözleri ile alkış alırken dillere dolanan duygusal parçalarını peş peşe seslendirdi.

Başarılı sanatçı konserini alkışlar eşliğinde noktaladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu