Yerli Dizi

Mehmet Günsür Kösem Sultan dizisinde oynayacak mı?

Ünlü oyuncu Mehmet Günsür Kösem Sultan dizisinde oynama ihtimali olduğu haber veriliyor….’Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı ‘Şehzade Mustafa’ karakteriyle hayran kitlesini artıran Mehmet Günsür’ün, ekim ayından itibaren ‘Kösem Sultan’ dizisinde rol alabileceği öne sürüldü.

Star TV’de yayınlanan ve reyting sıkıntısı yaşayan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni sezondaki oyuncu kadrosuyla ilgili spekülasyonlara bir yeni daha eklendi. ‘Muhteşem Yüzyıl’da ‘Şehzade Mustafa’yı oynayan Mehmet Günsür’ün dizinin yeni transferleri arasında olduğu konuşuluyor.

‘Muhteşem Yüzyıl’da padişah Kanuni Sultan Süleyman’ın otağında boğdurulan ‘Şehzade Mustafa’nın ölümü, Günsür’ün muhteşem performansının etkisiyle uzun süre konuşulmuştu.

Mehmet Günsür’ün Kösem Sultan dizisine transfer olduğu haberlerine karşı sessizliği devam etmesi dikkatlerden kaçmadı.

NURGÜL YEŞİLÇAY’DAN KÖSEM DİZİSİ AÇIKLAMASI

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Beren Saat’ten boşalan koltuğa oturacağı iddiaları üzerine ilk defa konuştu.
Nişantaşı’nda görüntülenen oyuncu, önümüzdeki sezon Muhteşem Yüzyıl Kösem’de yer alacağı iddialarıyla ilgili “Durun bakalım daha net değil. Şimdilik sözleşme imzalamadık” açıklamasını yapmakla yetindi.

Bir süre önce medyada yer alan haberlerde Beren Saat’in Kösem Sultan’ın yaşlılığını oynamak istememesi yüzünden diziden ayrılacağı yazılmıştı.

Kösem dizisinden ayrılacağı konuşulan Beren Saat, şu sıralar bir Arap dizisinde oynayacağı yolundaki haberle gündemde.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu