Medya

Mehmet Metiner’den Akif Beki’ye ilginç soru: 15 Temmuz gecesi neredeydin?

Star gazetesi yazarı Mehmet Metiner, Star gazetesinde bugünkü köşesinden Karar gazetesi yazarı Akif Beki’ye yönelik sert eleştiriler gönderdi. Metiner, “Muhafazakar bir kindarın kindarlık eleştirisi” başlıklı yazısında geçmişteki ve şimdiki siyasi çizgisinde değişiklik yaşayan Akif Beki’yi adeta topa tuttu.

MEHMET METİNER, AKİF BEKİ’YE YÜKLENDİ

Mehmet Metiner, dikkat çeken yazısında Beki’ye “Geçmişte herkesten çok Erdoğancıydın. Erdoğan’ın yanına kimseyi yaklaştırmazdın. Erdoğan’ın her yaptığında keramet ve hikmet arardın. Ne oldu?” diye sordu.

İşte, Mehmet Metiner’in bugünkü yazısında Karar yazarı Akif Beki‘ye sert ifadelerle yüklendiği o bölüm:

Muhafazakar bir kindarın kindarlık eleştirisi

Geçmişte herkesten çok Erdoğancıydın. Erdoğan’ın yanına kimseyi yaklaştırmazdın. Erdoğan’ın her yaptığında keramet ve hikmet arardın. Ne oldu?

Şimdi her yaptığında kusur arıyorsun. İçimizdeki Erdoğan karşıtı cephenin sözcülüğünü yapıyorsun. Arada Erdoğan’a akıl vermeyi de ihmal etmiyorsun. “Erdoğan kindarları partisinden uzaklaştırmalı!” gibisinden laflar geveliyorsun.

Böyle yaparsa AK Parti’nin daha da güçleneceği iddiasında bulunuyorsun. Seni gidi kurnaz seni! “Onları kov bizi al!” diyorsun.  Erdoğan karşıtlığının tek sebebi buysa demek ki hem kindarsın hem de egoistsin!

Hangi ara arkadaşlarına karşı bu kadar kin biriktirdin sen?

Yoksa sen Mankurtlaştırılanlardan mısın?

Sahi 15 Temmuz gecesi nerdeydin sen?

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı