Medya

Mehmet Metiner’den özür paylaşımı… İmamoğlu’na ait olduğunu zannettiği paylaşım Melih Gökçek’in çıktı

AK Parti eski milletvekili ve Star gazetesi yazarı Mehmet Metiner, Haber Global’de katıldığı bir programda yaptığı hatayla ilgili açıklama yaptı. Metiner, Melih Gökçek’e ait olan paylaşımı Ekrem İmamoğlu’na ait olduğunu zannederek paylaştı. Metiner, durumu fark edince özür diledi.

MEHMET METİNER  ÖZÜR DİLEDİ

Mehmet Metiner, Senem Tolunay Ilgaz’ın sunduğu programda, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa ettirilen Melih Gökçek’in 2011 yılında FETÖ ile ilgili attığı bir Tweet’i, CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu yazmış gibi okuyarak, bu paylaşım üzerinden Ekrem İmamoğlu’na yüklendi.

Metiner, Gökçek’in, “Terbiyeni takın. Fethullah Gülen’e FETÖ diyemezsin. Ben sana lakap taksam hoşuna gider mi? Lütfen özür dile” mesajını, İmamoğlu’nun attığını sanarak, “Bunu CHP İstanbul adayı diyor. Bu kadar FETÖ severlik nereden geliyor” dedi.

Sosyal medyada söz konusu paylaşımın İmamoğlu’na değil Melih Gökçek’e ait olduğu ortaya çıktı. Yaptığı hatayı fark eden Metiner, sosyal medya Twitter hesabından konuyla ilgili olarak özür diledi.

Mehmet Metiner, “CHP adayına ait olmadığını sonradan öğrendiğim o tweet üzerinden yaptığım eleştiriden dolayı kamuoyundan özür dilerim. Biz yanlışlığımızı gördüğümüzde özür dileyecek kadar erdem sahibiyiz. CHP adayı gibi değiliz hamdolsun.” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu