Magazin

Mehmet Özer eski eşi Tülin Şahin’le neden ayrıldığını açıkladı

Televizyoncu Mehmet Özer,Tülin Şahin’le neden ayrıldıkları konusunda açıklama yaptı. Ünlü televizyon programcısı Mehmet Özer, 2005 yılında evlendiği ve geçtiğimiz ay boşandığı Tülin Şahin’le ilgili konuştu. Posta gazetesinde yer alan habere göre Memet Özer, eski eşi Tülin Şahin’le biten evliliği için “Metal yorgunluğu yaşıyorduk. Son zamanlarda anlaşamıyorduk. Bu yüzden ayrıldık. Zaman içinde anlaşamadığımız konular arttı, zaten çok farklı iki insanız. Asıl sebep bu” açıklamasını yaptı.

MEHMET ÖZER:”TÜLİN KONTROL TUTKUNU”

Özer, “Huzura, kendimize dönmeye ihtiyacımız vardı” diye konuşarak dedikoduların altında, yıpranarak ilişki sürdürmelerinin bir anlamı olmadığını söyledi.

“HERŞEYİ ÇOK CİDDİYE ALIR”

Aradaki yaş farkının ayrılıkla ilgisi olmadığını vurgulayan Özer, “Tülin hayata çok iş odaklı bakar, kontrol tutkunu. Her şeyi çok fazla ciddiye alır. Ben öyle değilim, daha keyif adamıyım. Arkadaşlarım var, sosyal olmayı seviyorum. Aramızdaki temel fark buydu. Benim gibi daha rahat bir adamın kontrol bağımlısı bir kadınla devam etmesi en büyük meseleydi. Yoksa biz aşık olarak evlendik. Gerçi Tülin’in çalışma şartları da bunu gerektiriyordu, suçlamıyorum” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu