Gündem

Melanie Trump’ı Beyaz Saray’da dans ederken gösteren video ABD’yi karıştırdı

ABD’de son dönemin popüler rapçilerinden T.I. paylaştığı video ABD’yi karıştırdı. Video-klipte Başkan Donald Trump’ın Beyaz Saray’dan ayrılmasını fırsat bilen ve Oval Ofis’teki masada oturan T.I.’ın karşısına bir anda First Lady Melania Trump’a benzeyen bir kadın gelişinin yer aldığı video gündem oldu.

KLİBİN MELANIE TRUMP’I İŞARET ETTİĞİ ÇOK AÇIK 

Klipte, uzun bir ceket giydikten sonra erotik bir biçimde dans eden kadın sosyal medyada tartışma yarattı. Yapılan yorumlarda kadının Trump’ın eşi Melanie’yi işaret ettiği söylendi.

Gerçek adı Clifford Harris olan T.I.’ın yeni albümü Dime Trap’i tanıtmak için Twitter’da paylaştığı video olay oldu. Yaklaşık1 dakika süren videonun, ABD Başkanı Trump’ın Beyaz Saray’dan ayrıldığını gösteren arşiv görüntüleriyle başlaması dikkati çekiyor.

CEKET DETAYI İŞİ KOLAYLAŞTIRDI

Söz konusu videoda Trump’ın helikopteri havalandıktan sonra kamera Oval Ofis’e dönüyor ve takım elbise içindeki T.I. izleyicinin karşısına çıkıyor. Daha sonra masaya oturan T.I.’ın karşısına Melania Trump’a benzeyen bir kadın geliyor. Kadın, First Lady’nin bu yılın başında tartışma yaratan ceketini giyerken görülüyor.

Hatırlanacağı üzere Trump’ın göçmen aileleri ayırma kararı sonrasında basın mensuplarının karşısında sırtında kocaman boyutlarda, “Ben gerçekten umursamıyorum, peki ya sen?” yazıyordu.

Klipte T.I.’ın karşısına çıkan kadın bir anda soyunuyor ve dans etmeye başlıyor. Neredeyse çırılçıplak olarak masanın üstüne zıplayan ve rapçinin kravatını çeken dansçı hareketlerine devam ediyor. Videonun sonuna doğru ünlü rapçi, Melania Trump’a benzeyen kadını mekandan çıkarıyor.

BEYAZ SARAY’DAN VİDEO İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

T.I’nın, Trump ile son dönemde oldukça yakın olan rapçi Kanye West’e atıf yaparak “Ben Kanye değilim” notuyla paylaştığı video, kısa sürede 1.5 milyon kişi tarafından izlendi. Video, deyim yerindeyse sosyal medyayı karıştırdı. Birçok kullanıcı videoyu saldırgan ve kadınları aşağılamaya yönelik buldu. Olay o kadar büyüdü ki, Beyaz Saray bu ilginç videoyla ilgili bir açıklama yapmak durumunda kaldı.

SÖZCÜ: “MELANIA TRUMP’I BASİT GÖSTERMEK MİDE BULANDIRICI”

First Lady’nin Basın Sözcüsü Stephanie Grisham videoyu eleştirdi: “Hoşunuza gitsin ya da gitmesin, Melania Trump bu ülkenin First Lady’si ve burası Beyaz Saray. Sırf politika sebebiyle onu bu kadar basit göstermeye çalışmak saygısızca ve mide bulandırıcı. Bu tür bayağı saldırılar yalnızca önyargıyı artırır. Bunlara bir son verilmesi gerekiyor.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu