Magazin

Melek Mosso hem Ahmet Kural’ı hem de Tuğba Ekinci’yi fena gömdü

Son dönem yıldızı parlayan başarılı canlı performanslarıyla özellikle festivallerde ve YouTube’da boy gösteren Melek Mosso’nun gündeminde Ahmet Kural ve onu tek başına savunmaya çalışan Tuğba Ekinci vardı. Melek Mosso öyle bir paylaşımda bulundu ki hem Ahmet Kural’ı hem de onu savunur durumda görünen Tuğba Ekinci’yi hedef aldı.

MELEK MOSSO: “İĞRENÇ VE YÜZSÜZSÜN!”

Melek Mosso, “Şiddete Hayır” etiketiyle Ahmet Kural’a” pespaye, çirkin, iğrenç ve yüzsüzsün” diye seslendi. Mosso, ‘Tuğba Ekinci tarafından savunuluyorsun’ diye yazdıktan sonra ‘daha ne kadar düşebilirsin’ diye ekledi.

Mosso’nun sosyal medya hesabından “Pespaye, çirkin, iğrenç ve yüzsüzsün.Söyleyeceğin hiç bir şey seni aklayamayacak.Hiç bir işini de sevmedim şimdiye kadar. Yaptığın espriler kadar vasatsın.Tuğba Ekinci tarafından falan savunuluyorsun.Daha ne kadar düşebilirsin acaba, iştahla izliyorum.” şeklinde yaptığı paylaşım dikkatlerden kaçmadı.

TUĞBA EKİNCİ NE DEMİŞTİ?

Tuğba Ekinci, Ahmet Kural’a destek veren tek kişi olarak ortaya çıkınca özellikle kadın kullanıcılar tarafından sosyal medyada hayli tepki aldı. Pek çok kullanıcı Ekinci’yi şiddeti mazur gösterdiği için eleştirdi.

Tuğba Ekinci, Ahmet Kural’a arka çıkmış ve “Küçük çocuk gibi sizin kadar güçlü bir bayana, ses sanatçısına bu şikayeti yakıştıramadım. Her ilişkide oluyor itip kakışmalar. Ahmet ailesine çok hayırlı evlat oldu . Mesleğini tehlikeye atmanın alemi yok. Gerektiğinde erkek gibisiniz. Ahmet benim eski dostum asla büyük hatalar yapacak biri değil. Ayrıca şiddet görmek istemeyen bayanlar şiddet görmez. ” ifadeleriyle Ahmet Kural’a destek çıkmıştı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı