Medya

Melih Altınok’tan flaş Uğur Dündar iddiası…”Reklam amaçlı yaptılar”

Sabah yazarı Melih Altınok, son dönemlerde sosyal medyada gündem olan Uğur Dündar’ın 22 yıl öncesine ait videosunun reklam amaçlı olarak dolaşıma sokulduğunu yazdı.

Son günlerin en popüler videolarından biri olan Uğur Dündar’ın 22 yıl öncesine ait görüntüleri yakında yayınlanacak olan Uğur Dündar belgeselinin reklamı için dolaşıma sokuldu.

Bu iddia Sabah yazarı Melih Altınok’a ait. Altınok, bu videonun perde arkasını yazdı.

İşte o yazı:

Geçtiğimiz hafta, Uğur Dündar’ın ABD’de bir adamı döverken görüldüğü video sosyal medyada elden ele yayıldı.

Görüntüler 22 yıl öncesine ait. Uğur Dündar, işadamı Halil Bezmen’in ABD’deki evinin önünde. Kapıyı çalıyor bir yandan da kayıttaki kameraya “Türkiye’den kaçırdığınız paralarla bize bir soğuk su ikram etmeyecek misiniz” diyerek “gazeteciliğini” konuşturuyor. Derken kadraja bir adam giriyor. Bezmen’lerin çalışanı. Dündar’ı evin bahçesinden çıkması ve çekim yapmaması için uyarıyor. Karşılıklı hakaretlerin ardından Uğur Dündar adamı yumruklarla yere yıkıyor.

Giderken de yerdeki adama son bir tekme daha vurup “.bne” diye küfür ediyor. Videoyu 22 yıl sonra dolaşıma sokan nam-ı diğer Karanlık oda. Muhtemelen Uğur Dündar’ın yeni piyasaya çıkan belgeseli için çarpıcı bir reklam yapalım dediler.

Ve işi bildikleri gibi hallettiler.
Yine insanların özel hayatlarını, unutmak istedikleri travmalarını durup dururken ortalığa sermekten çekinmediler.
Yıllar önce talihsiz bir olay yaşayan bir bekçinin ve ailesinin yarasını kanatırken gözlerini bile kırpmadılar.
Hem gazetecilik hem de insani açıdan trajedi olan bu görüntüleri, sosyal medyada viral yapıp, çoluğun çocuğun önüne gülsünler, tıklasınlar diye attılar.

YAZININ KAYNAĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu