Gündem

Melih Gökçek, sosyal medyada baltayı taşa vurdu!..Safiye İnce diye başka kişiyi paylaştı

Melih Gökçek, sosyal medyada aceleci davranmasının mahcubiyetini yaşadı. Gökçek, sosyal medyada dolaşan yanlış fotoğrafın kurbanı oldu. Gökçek, Anıtkabir’de Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci diye başka birini hedef gösterince sosyal medyada olay oldu. Tepkilerden sonra hatasını anlayan Gökçek, kısa süre sonra yanlışlıkla hedef gösterdiği kişiden özür diledi.

YANILDIĞINI ANLADIĞINDA İŞ İŞTEN GEÇMİŞTİ

Sosyal medya Twitter’da bazı kullanıcılar, Safiye İnci’ye ait olduğunu iddia ettikleri “çarşafsız” bazı genç kadınların fotoğraflarını paylaşarak İnci’nin “gerçek kimliğini” ortaya çıkardıklarını iddia ettiler. Ancak bu iddiaların hepsinin de asılsız olduğu ortaya çıktı.

GÖKÇEK, “KIZ ODTÜ’LÜ ÇARŞAFLA İLGİSİ FİLAN YOK” DİYE YAZDI AMA…

Fakat bu sırada pek çok hesap, gerçekliğini sorgulamadan bu fotoğrafları paylaştı. O isimler arasında Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek de vardı. Gökçek, Safiye İnci olduğunu iddia ettiği bir genç kadının fotoğrafını twitter hesabından paylaşarak “Yalancının mumu yatsıya kadar da yanmıyor. Kız ODTÜ’lü… çarşafla ilgisi filan yok… Tam bir provakatör… İşte normal yaşantısı ve çarşaflı hali” dedi.

HEDEF GÖSTERİLEN GENÇ KIZ GÖKÇEK’E CEVAP VERDİ

Gökçek’e cevap ise, fotoğrafını paylaştığı Tuğçe Maden’den geldi. Maden, Gökçek’e hitaben “Melih Gökçek Bey, fotoğraftaki benim. Yani çarşaflı kızın açık hali değilim!? Lütfen böyle kaynağı belirsiz paylaşımları daha da yayarak insanları yanlış yönlendirmeyin! Hele ki siz Türkiye Cumhuriyeti’nin başkentini uzun süre yönetmiş birisiniz” mesajını paylaştı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı