Medya

Melih Gökçek’ten ANKAPARK’a yüklenen Fatih Portakal’a çağrı: “Sıkıyorsa..!”

Ankara’nın en önemli projelerinden biri olarak gösterilen ANKAPARK’ın açılışı için geri sayım başladı. Projenin son yapılan ihaleyle işletmecisi belli oldu. FOX TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal, ANKAPARK projesini rakamlar üzerinden eleştirince Melih Gökçek’ten ilginç bir çağrı geldi.

GÖKÇEK’TEN PORTAKAL’A: ‘SIKAR DEĞİL Mİ?’

Melih Gökçek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda Fatih Portakal’a kendisini canlı yayına alması çağrısında bulundu.

Ankara eski belediye başkanı Melih Gökçek; ‘BU GECE FOX TV’DE FATİH PORTAKAL İNFAZ YAPMIŞ… KONUNUN CAHİLİ BİRİLERİNİ KONUŞTURMUŞ… MUHABİRE DE HABERİ TERSİNDEN OKUTMUŞ… OLMUŞ SANA HABER (!)… FATİH PORTAKAL, YÜREĞİN YETİYORSA HABERİNE CANLI KATILAYIM ,YADA CANLI BAĞLANAYIM,VAR MISIN? SIKAR DEĞİL Mİ?’ diye yazdı.

Fatih Portakal, Fox Ana Haber Bülteni’nde ANKAPARK için yapılan harcamayı lüzumsuz olarak değerlendirmişti. İşte Fatih Portakal’ın ANKAMARK’la ilgili o yorumu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu