Gündem

Melih Gökçek’ten Netflix’in İstanbul’da çekilen La Casa De Papel’in tanıtımıyla ilgili bomba iddia

2. sezonu Netflix’te yayınlanması gündemde olan La Casa De Papel dizisinin İstanbul’lu tanıtımı eleştiri konusu olmaya devam ediyor. İstanbul’un sembol mekanlarında çekilen dizinin tanıtım videosunda Gezi benzeri bir kalkışmanın subliminal mesajının verildiği iddiasını dile getirenlerin sayısı giderek artıyor. Sosyal medyada da dillendirilmeye başlayan bu iddiayı en son gündeme taşıyan isim ise eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek oldu.

Melih Gökçek, La Casa De Papel’in tanıtım videosundan yola çıkarak bomba bir iddiayı dile getirdi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, La Casa De Papel için Netflix Türkiye tarafından çekilen tanıtım videosunda Ali Koç’a suikast, ikinci bir Gezi eylemi ve bir darbe işareti olduğunu iddia etti.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da iddiayı ilk dile getiren isim Ömer Turan olmuştu. La Casa De Papel dizisinin fragmanı hakkındaki iddialarının ardından benzer açıklamalar bu kez Gökçek’ten de geldi.

Fragmanda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç’a bir suikast düzenleneceğinin akla geldiğini iddia eden Gökçek, “Olayı inceledikçe bağlantılar düz mantıkla bile kurulabiliyor” diyerek bir dizi mesaj paylaştı.

Gökçek, Twitter’dan paylaştığı mesajında Netflix’in yetkililer tarafından sorgulanması gerektiğini de savundu.

Gökçek’in mesajları şöyle:

1

2

3

4

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu