Yerli Dizi

Menajerimi Ara dizisinden ünlüler geçidi misali yeni fragman

İlk bölümü 25 Ağustos Salı günü Star’da seyirciyle buluşacak olan Menajerimi Ara dizisinin son bölümü oldukça dikkat çekti. Diziye iki yeni konuk oyuncu daha katıldı. Melisa Şenolsun ile Edis dizinin 4. bölümünde rol alacak. Ayrıca bugün yayınlanan 3. fragmanda ünlü oyuncular Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Alican Yücesoy, Derya Baykal ve Nebahat Çehre gibi ünlü oyuncuların da yer aldığı görüldü.

Yayınlanan tüm tanıtımlarıyla beğeni toplayan, menajerler ile oyuncuların ışıltılı ve bir o kadar da zorlu dünyasını anlatan ‘Menajerimi Ara’, ilk bölümüyle 25 Ağustos Salı akşamı Star TV’de izleyicilerle buluşacak.

Melisa Şenolsun ile Edis dizinin 4. bölümünde konuk oyuncu olarak rol alacağı Ay Yapım imzalı dizide ayrıca Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy ve Nebahat Çehre gibi star isimler kendi kimlikleriyle yer alması oldukça konuşuldu.

İşte, ünlü isimlerin de yer aldığı Menajerimi Ara dizisinin bugün yayınlanan 3. fragmanı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu