Yerli Dizi

Menajerimi Ara kanalının yüzünü güldürdü…1 Eylül Salı’nın reytingleri nasıl sonuçlandı?

1 Eylül tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Sar TV’nin yeni ve iddialı dizisi Menajerimi Ara, aldığı reytinglerle yapımcısının ve de kanalının yüzünü güldürdü. Kanal D’nin dizisi Hekimoğlu ve Fox TV dizisi Baraj da rekabet yarışına katıldı.

Total’de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada Star TV’de ekrana gelen “Menajerimi Ara”, 3.sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada “Menajerimi Ara”, 3.sırada “Fox Ana Haber” yer aldı.

Oyuncuların ve menajerlerin hayatlarını gerçekçi ama bir o kadar da eğlenceli bir dille anlatan Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dün akşam yayınlanan 2.bölümüyle reytinglerde en çok izlenen dizi oldu. Dizi, MasterChef’in ardından tüm kategorilerde 2. sırada yer aldı.

Ego savaşlarının, başarıların, başarısızlıkların, acı gerçeklerin ve tatlı yalanların ortaya döküldüğü ‘Menajerimi Ara’ dün akşam yayınlanan ikinci bölümüyle TOTAL’de 4.90 izlenme oranı, 15.00 izlenme payı, AB’de 6.31 izlenme oranı, 18.00 izlenme payı ve 20+ABC1’de 5.77 izlenme oranı, 16.93 izlenme payı ile 100 program arasında en çok izlenen ‘dizi’ oldu.

İkinci bölümün ardından yayınlanan 3.bölüm tanıtımında ise seyirciye bu kez Çağatay Ulusoy sürprizi geldi. Tanıtımın sonunda ortaya çıkan Ulusoy, dizinin yeni bölümünde Fransız ortaklı bir filme başlama eşiğindeyken kendini yılda birkaç kez inzivaya çekildiği ve yerini kimsenin bilmediği kulübesine kapatacak. Bu durum menajeri Feris’e (Canan Ergüder) ve asistanı Dicle’ye (Ahsen Eroğlu) zor anlar yaşatacak. Ortadan kaybolan ve bir türlü ulaşılamayan ünlü ismi bulmak için Dicle’nin verdiği çabaları izleyeceğimiz bölümde Çağatay Ulusoy, şöhrete bir anda kavuşan Barış’a (Deniz Can Aktaş) içinde bulunduğu sektörle ilgili altın niteliğinde tavsiyeler verecek. Heyecan dolu ikinci bölümünün ardından yayınlanan yeni tanıtımda Barış’ın karıştığı aksiyonlar, Kıraç’ın (Barış Falay) aile değerlerini sorguladığı anlar seyirciye duygusal ve heyecanlı anlar yaşatacak. Jülide’nin (Nazlı Senem Ünal) hikayesi ise menajerlerin radarına girmeye çalışan her oyucunun rehberi olacak.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun kadrosunda bir araya geldiği ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak yazıyor. Ali Bilgin yönetmenliğindeki ‘Menajerimi Ara’  Salı akşamları Star TV’de ekrana geliyor.

 

Basın İletişim:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu