Yerli Dizi

Menajerimi Ara’ya koronavirüs darbesi…Dizide taşlar yerinden oynadı

Star TV’nin iddialı dizisi Menajerimi Ara’da koronavirüs şoku devem ediyor. Ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Dizide Dicle rolüne hayat veren başrol oyuncusu Ahsen Eroğlu koronavirus’e yakalanınca senaryoda değişiklik yapıldı.

Aktaş’ın tedavisinin evinde devam ettiği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Menajerimi Ara dizisinde Ayşenil Şamlıoğlu’nun ardından başrol oyuncularından Deniz Can Aktaş da koronavirüse yakalandı. Sağlık durumu iyi olan oyuncunun tedavisi evde sürüyor.

Star’ın Ay Yapım imzalı dizisi Menajerimi Ara’da kovid yüzünden taşlar yerinden oynadı.

tv 100’ün haberine göre; dizide Dicle rolüne hayat veren başrol oyuncusu Ahsen Eroğlu hastalanınca senaryoda değişiklik yapıldı. Feris (Canan Ergüder) senaryo gereği Dicle’yi kovacak, onun yerine yeni bir asistan alacak. O karakeri de Ayşe Köksal canlandıracak.

Süreci tamamladığı için yakında sete çıkması planlanan Aktaş’ın oyuncu sevgilisi Hafsanur Sancaktutan da durumdan etkilendi.

Sancaktutan, koronavirüs test sonucu negatif çıkmasına rağmen önlem amaçlı yeni dizisinin setine çağrılmadı. Sancaktutan’ın üç gün sonra bir kez daha test yapıldıktan sonra sete başlayacağı öğrenildi.

 

 

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu