Magazin

Mert Alaş ve Bella Hadid Kapadokya’da

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş ve ünlü model Bella Hadid, Missoni markasının 2020 koleksiyonunun çekimleri için Türkiye'ye geldi.

Dünyaca ünlü top model Bella Hadid, dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte Kapadokya’ya geldi. Bella Hadid, çektiği manzara fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmaya adeta doyamadı. Hadid’in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar Kapadokya’nın tanıtımı için oldukça önemliydi.

ABD’de yaşayan ve çekim için Türkiye’ye Bella Hadid’den önce gelen başarılı fotoğrafçı Mert Alaş’ın, sosyal medyada Hadid’in gözlerinin fotoğrafını koyup “Bekliyorum” diye yazması dikkatlerden kaçmadı.

Uçakla aktarma yaptıktan sonra Nevşehir’e geçen Bella Hadid, burada Alaş ile birlikte bir çekim gerçekleştirecek. İkili Instagram hesaplarının hikaye bölümünden de ziyaret ettikleri Kapadokya’dan yayın yapıyor.

İşte o paylaşımlardan bazıları…

Bella Hadid, Türk ünlüyle birlikte Kapadokya'da! - Sayfa 9

Bella Hadid, Türk ünlüyle birlikte Kapadokya'da! - Sayfa 8

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu