Televizyon

Merve Dizdar: “Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve ben psikolojik destek aldık”

Ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’inde 5 Eylül Pazartesi günü, TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı’nda yer alan ve son dönemin en dikkat çeken oyuncularından Merve Dizdar’ı ağırladı. Dizdar, Masumlar Apartmanı’nın çekimleri devam ederken psikolojik destek aldığı itirafında bulundu.

PSİKOLOJİK DESTEK ALDIK

2 sezon boyunca rol aldığı ve çok ses getiren Masumlar Apartmanı konusun açıldığında ise Merve Dizdar, yine tüm samimiyetiyle cümle kurdu. Ceyda Düvenci’nin “Psikolojik destek aldın mı?” sorusuna şöyle yanıtladı: “Tabii. Aldık. Bi gün evde perdelerim kapalı oturuyorum, her zaman perdelerimi açarım güneş girsin, prodüksiyon beni alıncaya kadar öyle oturmuşum, gitmişim, Ezgi de ben de Birkan da hepimiz dağılmışız… Hoppidi hoppidi gidemiyorsun ki sete! Ehliyetimi bile Masumlar Apartmanı’ndan sonra aldım. Arabayı aldım, garip bir özgürlük hissettim”

Merve Dizdar ve Ceyda Düvenci NTV ekranlarında Dizdar’ın oyunculuğundan filmlerine, son filmi Tamirhane’den Masumlar Apartmanı’na, özel yaşamından tutkularına, özel yaşamından tutkularına, hayvan sevgisine dek pek çok konuda sohbet ettiler. Yayın sırasında stüdyoda birlikte oje bile süren Dizdar ve Düvenci, keyifli sohbetlere imza attılar.

MERVE DİZDAR: İŞ HAYATIM ÇOK KEYİFLİ, ÇOK MUTLUYUM

“Çok keyifli bir dönemimdeyim. İş hayatım çok keyifli, çok mutluyum” diyen Merve Dizdar, NTV ekranlarında özel yaşamıyla ilgili ilgi çekecek açıklamalara imza attı. “Hayatımda oyunculuktan başka hiçbir şey düşünmedim ve yapmadım. Şunu yap Merve deseler yandık, baştan öğrenmem lazım” diyen Dizdar, “Selvi Boylum Al Yazmalım’ı her izlediğimde ağlarım” dedi.

ÜNLÜ OLDU AYRILDI DEDİLER
Özel hayatına değindiği sohbetlerinde ise son derece samimi olan Merve Dizdar, “Ünlü oldu ayrıldı dediler. Gürhan şu hayatta en güvendiğim insanlardan biri” dedi.

Yapımcılığını BBO Yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta içi her gün NTV ekranlarında 19:00’da ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu