Magazin

Merve Dizdar’dan eşinden ayrıldığı haberiyle ilgili açıklama… Yasak aşk konusuna açıklık getirdi

Masumlar Aparmanı dizisinde beğeniyle izlenen Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar, eşi Gürhan Altundaşar'la ayrıldığı şeklinde çıkan haberlerle gündemde. Dizdar, sosyal medya Instagram'dan yaptığı paylaşımla çıkan haberleri doğruladı.

Merve Dizdar, Gürhan Altundaşar ile anlaşarak ayrıldıklarını ancak aldatma olayının söz konusu olmadığını dile getirdi.

Merve Dizdar, söz konusu açıklamasında “Gürhan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok… Ne Gürhan ne ben birbirimizi aldatmadık. Yasak aşk yaşamadık kimseyle, sadece bitti” ifadelerine yer verdi.

Yılmaz Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğini yaptığı Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak ekibinde yaprak dökümü yaşanmış 3. sezon finalini geçtiğimiz gün yapan ekipte oyuncu Merve Dizdar’ın eşi Gürhan Altundaşar ve hemen ardından Cihan Talay ekipten ayrılmıştı.

Yaşanan bu olay “kriz var” iddialarını gündeme getirirken, Merve Dizdar’ın eşinin eski ekip arkadaşlarının tamamını sosyal medyada takipten çıktığı BKM ekip üyelerinin de aynı şekilde Dizdar’ı takip etmeyi bıraktıkları şeklindeki haber gündeme gelmişti.

Yaşanan olayların ardından ekibin basın danışmanı ise bir kriz olmadığını, Altundaşar’ın farklı projelerde yer almak istediğini söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu