Medya

Yenişafak’tan sonra Merve Şebnem Oruç’un TVNet’teki programına da son verildi

Geçen hafta sonu Yeni Şafak’taki işine son verilen Merve Şebnem Oruç’un TVNet’le de yolları ayrıldı. 2 senedir kanalın Karşı Karşıya programını yapan Merve Şebnem Oruç, Yenişafak’tan sonra TVNet’teki işine de son verildiğini Instagram hesabından duyurdu. Oruç, bundan böyle sadece Daily Sabah’ta yazacak.

MERVE ŞEBNEM ORUÇ AYRILIĞI SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Merve Şebnem Oruç, TV Net’teki işine son verilmesi konusuyla ilgili, şunları yazdı:

İki yıldır TVNet’te yayınlanan Karşı Karşıya programının sonuna geldik.

Aslında uzun süredir çelitli sorular geliyordu yakından takip edenler izleyenlerimden; zira programın haftalık sayısı dörtten ikiye, ikiden bire indirilmiş, günleri değiştirilmiş, Mete Yarar gibi bazı günlerin sabit konukları ayrılmak durumunda kalmıştı bu nedenle.

Hafta başında Yeni Şafak’taki köşe yazılarıma son verildiğini duyurmuştum. Karşı Karşıya da, en azından artık benimle, yayında olmayacak. Bizi izleyen, desteğini, yorumlarını esirgemeyen tüm seyircilerimize teşekkür ederim.

Şimdilik @dailysabah’taki köşe yazılarıma devam ediyor ve çeşitli kanallardaki politika tartışma programlarına konuk olarak katılmaya devam ediyorum. Sevgiler, saygılar…

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı