Sinema

Merve Sevi Şeytan’ın Çocukları: El Ebyaz filmiyle döndü

3 Haziran’da vizyona girecek olan “Şeytanın Çocukları: El Ebyaz”da geçmişi karanlık bir gemide çalışma yapan arkeologu canlandıran Merve Sevi hayranlarını sevindirecek.

Korku ve gerilim dolu yapımda üst düzey performans gösteren sevilen oyuncuya filmde Cenk Torun ve Fırat Çöloğlu da eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Oya Köksal ve Vedat Dikmetaş üstleniyor.

Ünlü oyuncu Merve Sevi yeni filminde bu kez bir arkeologu canlandırıyor

Filmin konusu: Arkeoloji çalışmaları yapan bir ekibin yolu esrarengiz bir gemide kesişir. 2 yıl önce bu gemide korkunç olaylar yaşanmıştır ama görevi alan yeni ekipten yalnızca bir kişi bu olayların iç yüzünü bilmektedir. Genç ekip için ilgi çekici olduğu kadar ürkütücü de olan gemi demir aldıktan sonra esrarengiz olaylar yaşanmaya başlar. Bu esrarengiz olaylar genç ekipten kimileri için her şeyin sonu, içlerinden biri için kendisiyle yüzleşme olacaktır.

seytanin___cocuklar__

KÜNYE:

YAPIM: İNFO MEDYA

YÖNETMEN: Oya Köksal&Vedat Dikmetaş

YAPIMCI: Tarık Karakulak, Serdar Çelik

SENARİST: Alper Kıvılcım

 

OYUNCULAR: Merve Sevi, Cenk Torun, Fırat Çöloğlu, Balamir Emren, Emin Gümüşkaya, Sedat Erdiş, Birgül Ulusoy, Tuğba Kurukoğlu, İdil Aladağ, Ceyda Ayça Çetin, Elif Ela Duman, Elif Özkul, Ebru Sarıtaş

SÜRE: 92 dk.

VİZYON TARİHİ: 03 Haziran 2016

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR