Magazin

“Meryem Uzerli balonu patladı!”

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle Türk seyircisinin dikkatini çeken ünlü oyuncu Meryem Uzerli şu sıralar sadece sevgili ve de sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemde. Ünlü oyuncunun adı ne bir dizi ne de bir film projesinde geçiyor. Bu durum magazin ev TV yazarlarının da gündeminde. Habertürk yazarı İpek Durkal, “Meryem balonu patladı” başlıklı yazısında Meryem Uzerli ile yaratılmaya çalışılan büyük oyuncu balonunun patladığını yazdı.

MERYEM UZERLİ SEVGİLİ HABERLERİYLE GÜNDEMDE

Meryem Uzerli’nin bu durumu Milliyet yazarı ve Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Ali Eyüboğlu’nun gündemindeydi. Eyüboğlu, Beyaz TV’deki canlı yayında Meryem Uzerli’nin sadece sosyal medya paylaşımıyla tutunmaya ve gündeme gelmeye çalıştığını söyledi. Meryem Uzerli’nin adı en son Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro ile anılmış geçtiğimiz günlerde de Alman yönetmen Lüey Nohut ile görüntülenmişti.

Habertürk gazetesindeki yazısında Meryem Uzerli ile ilgili yazı kaleme alan İpek Durkal ise, “Bu hızla giderse yakında manşetler yerine iç sayfalarda minik bir haber olacak ‘Meryem Uzerli ve yeni sevgilisi’ başlığıyla.Nasıl da yazık ediyor kariyerine…” diye yazdı.

İşte, İpek Durkal’ın dikkat çeken o yazısı:


İPEK DURKAL/HABERTÜRK

Meryem balonu patladı

Oyuncular, Meryem Uzerli hakkında “Meryem’i şişirip önümüze çıkardılar ama bitti artık, nasıl da patladı büyük oyuncu balonu” diye konuşuyor kendi aralarında. Bunları duyunca üzüldüm ama haksız da sayılmazlar…

‘Muhteşem Yüzyıl’la hayatımıza giren, oyunculuğundan çok samimiyeti ve güler yüzüyle kendisine hayran bırakan Meryem Uzerli, dizi bittikten sonra yaptığı hiçbir işte aynı başarıyı yakalayamadı.

SEVGİLİLERİYLE HABER

Uzerli, Can Ateş’le yaşadığı beraberlik, hamile kalması, Can Ateş hakkında yaptığı açıklamalar, 9 aylık hamileyken verdiği fotoğraflar, bebeğini doğurması, Türkiye’deki evini kapatıp Berlin’e yerleşmesi, ticarete atılması, Dubaili şeyhle para karşılığı yemek itirafı, ardı ardına yaşadığı aşklarla gazetelere haber oluyor artık…

En son, Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro ile birliktelik yaşamıştı Uzerli. HT Magazin’in dünkü manşetinden öğrendim ki, ondan da ayrılmış ve Koruncuk Vakfı’nın gecesinde sahneye çıkmak için geldiği Türkiye’de gece kulüplerini gezerken yanında yeni sevgilisi Alman yönetmen ve senarist Lüey Nohut varmış.

Bu hızla giderse yakında manşetler yerine iç sayfalarda minik bir haber olacak ‘Meryem Uzerli ve yeni sevgilisi’ başlığıyla.

Nasıl da yazık ediyor kariyerine…

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu