Dijital Platformlar

Meryem Uzerli, Disney Plus’ın dizisinde

Disney+ 14 Haziran’da eğlence sektörüne iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Fatih Aksoy’un sahibi olduğu Medyapım, platforma 2 dizi birden hazırlıyor. Bu projelerden biri “Ru”, diğeri ise “Numen”…Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin Ru dizisinde başrol oynayacağı haber veriliyor.

Meryem Uzerli “Ru” dizisinde başrol oynayacak. Dizide hayallerinin peşinden gidip Urla’da RU adlı restoranı açan Reyan rolüne hayat verecek olan Uzerli’ye “Uzer” karakteriyle Mert Yazıcıoğlu’nun eşlik etmesi gündemdeydi. Ancak çekimlerin gecikince Yazıcıoğlu başka işlerinin zamanlamasıyla çakıştığı için projeden ayrılmak zorunda kaldı. Şimdi karakter için yeni oyuncu görüşmeleri yapılıyor.

Dizinin iki de bomba sürpriz var. Birincisi Zafer Algöz… Ünlü oyuncu dizide Tümsek rolüyle etkili bir karakter çizecek. Diğer sürpriz de Şevval Sam… Sam dizide Uzer’in annesi rolü için görüşüyor. Gelen haberlere göre Şevval Sam projeyi çok sevdi. Ancak yoğun bir konser takvimi olduğu için zamanlaması ayarlanırsa dizide rol alabilecek. (Birsen Altuntaş/tv100)

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu