Magazin

“Meryem Uzerli ile mekanı birlikte terk ettiler” haberine İbrahim Kutluay’dan jet açıklama

Şu sıralar Demet Şener’le boşanma haberleriyle magazin medyasında yer alan İbrahim Kutluay ile ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin  bir mekanda eğlenip sabah karşı birlikte çıkmalarına dair haber, magazin dünyasını karıştırdı. Demet Şener’den boşanmasının hemen sonrasında Meryem Uzerli ile adı çıkan İbrahim Kutluay açıklama yapmak durumunda kaldı.

İBRAHİM KUTLUAY HABERİ YALANLADI

Magazinde yer alan habere göre  Meryem Uzerli ile İbrahim Kutluay Bebek’teki bir gece kulübünde karşılaştı. Önce farklı arkadaş gruplarıyla eğlenen ikili, gece yarısından sonra aynı masada oturmaya başladı. Sabah 5’e kadar samimi şekilde dans eden ikili mekanı birlikte terk etti.

Haberde Meryem Uzerli kulüpten çıkarken çok neşeli tavırlarıyla dikkat çektiği yer alırken Uzerli’nin sürekli kahkaha attığı, İbrahim Kutluay’ın  ise tedirgin olduğuna yer verilmişti. Haberdeki detayda Kutluay’ın kapıdaki görevlilere “Çevrede muhabir yok değil mi? Aman fotoğrafımız çekilmesin” dediği de ileri sürülmüştü.

İBRAHİM KUTLUAY’DAN YAZILI AÇIKLAMA

Magazin haberinde ikilinin mekanı birlikte terk ettiği ileri sürülürken İbrahim Kutluay’dan söz konusu haberle ilgili açıklama geldi. Kutluay cephesinde yapılan kısa açıklamada, “Bugün sosyal medyada hakkımda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. İçinde bulunduğum hassas dönemde bu ve benzeri asılsız iddialara itibar edilmemesini ve herkesin anlayışını önemle rica ederim.” ifadesine yer verildi.

RESMEN BOŞANDILAR

Öte yandan İbrahim Kutluay ve Demet Şener arasında uzun süredir devam eden ve çok ses getiren boşanma olayı resmi olarak gerçekleşti. Dün itibarıyla görülen davada karar çıktı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay, İstanbul A14. Aile Mahkemesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı.

İbrahim Kutluay, eski eşine 1 milyon 300 bin TL tazminat, boşanma davası kesinleşinceye kadar aylık 13 bin lira tedbir nafakası, çocukların aylık 7 bin TL nafaka ödeyecek. Çocukların velayeti de anneye verildi.

Mahkeme, Demet Şener’in zina iddiasıyla açtığı davanın reddi ile tarafların şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmalarına karar verdi. Kutluay, karar kesinleştikten sonra Demet Şener’e 13 bin liralık tedbir nafakasını artık ödemeyecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu