Magazin

Meryem Uzerli ünlü yönetmenle yakalandı

Hafızalara Hürrem Sultan karakteri ve tükenmişlik sendromu ile kazınan Meryem Uzerli ünlü yönetmenle yakalandı… Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Mısırlı sevgilisinden ayrılan Meryem Uzerli, yeni bir aşka yelken açtı.

UZERLİ’NİN GÖNLÜNÜ ALMAN YÖNETMEN ÇALDI!

Kısa bir süre önce evlenmeleri beklenen Mısırlı sevgilisi Bassel Alzaro’dan ayrılan oyuncu Meryem Uzerli, önceki akşam yeni sevgilisiyle objektiflere yakalandı. Uzerli’nin gönlünü bu kez Alman yönetmen ve senarist Lüey Nohut çaldı.

Meryem Uzerli yeni sevgilisiyle böyle görüntülendi

 

HT Magazin’den Nuri Altuntaş’ın haberine göre, Meryem Uzerli önceki akşam Almanya’dan gelen sevgilisi Lüey Nohut’la felekten bir gece çaldı. Arkadaşlarının da eşlik ettiği ikili, bir gecede tam üç mekân gezdi. İlk olarak Etiler’deki La Boucherie’de eğlenen ekip, ilerleyen saatlerde soluğu Emirgan’daki Gizli Kalsın’da aldı. Yaklaşık bir saat sonra yine Etiler’de bulunan Fenix’e geçen ikili ve arkadaşları, burada geç saatlere kadar sarmaş dolaş eğlendi. Mekândan birlikte çıkan çiçeği burnunda çift, flaşların patlamasıyla şaşırdı. Nohut, kapüşonuyla yüzünü saklamaya çalışırken Uzerli ise neşeli tavırlar sergiledi. İkili, mekândan Meryem Uzerli’ye ait VIP minibüsle ayrıldı.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu