Magazin

Meryem Uzerli’den şaşırtan itiraf: “Erkek seçmeyi bilmiyorum”

En son Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Meryem Uzerli, Can Ateş’le bir dönem aşk yaşamıştı. Ayrılığının ardından Almanya’ya dönerek kızını dünyaya getirmişti. Altın Kelebek törenine ödül vermek için katılan Uzerli yaptığı itirafla salondakileri şaşırttı.

Dün akşam Altın Kelebek törenine ödül vermek için katılan Meryem Uzerli, yaptığı konuşmayla eski sevgililerine göndermede yaptı.

“DOĞRU ADAMI SEÇEMİYORUM”

Altın Kelebek’te Yılın En İyi Erkek Oyuncusu seçilen İlker Kaleli’ye ödül vermek için söz alan Meryem Uzerli, eski sevgililerine göndermede bulundu. Ünlü oyuncunun ödül verirken sarf ettiği sözler salondakileri kahkahaya boğdu. İlker Kaleli’ye “En İyi Erkek Ödülünü” vermek için sahneye gelen Uzerli, “Bu ödülü bana verdiriyorsunuz ancak ben doğru adamı seçemiyorum” diyerek eski sevgililerine taş attı.

 

İşte Meryem Uzerli’nin ödül verdiği esnada yaptığı açıklama:

“Şimdi diyeceksiniz ki, ‘doğru adamı o mu seçti’? Çünkü seçemiyorum, haklısınız. Ne yapalım, sağlık olsun da… Şu anda kimin kazandığını biliyorum, Allah’tan biliyorum yoksa ne konuşacağım burada? Bütün gün düşündüm. ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ayakları yere basan bir adam… İç dünyası çok güzel bir adam… Bunu seyirciye çok güzel yansıtan bir adam… Ben doğru adamı seçemediğime göre, seyirciler en doğru adamı seçmişler. Hala gülüyorsunuz, hiç de komik değil aslında. Çünkü acıyı sonra ben yaşıyorum…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu